Студенти 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» отримали дисконтні ваучери від кафедри інформатики і кібернетики

Сучасна ІТ-індустрія – це багатомільярдні інвестиції, сотні мільйонів робочих місць у всьому світі, корпорації-гіганти і невеликі приватні підприємства. І головне, це найновіші і перспективні інформаційні технології. Все це чекає майбутніх програмістів – випускників МДПУ імені Богдана Хмельницького. Це попереду, а зараз потрібна наполеглива праця для того, щоб наблизитися до майбутнього. І дуже добре, якщо на цьому шляху студент може відчути підтримку, іноді несподіване.

Навесні 2017 кафедра інформатики та кібернетики організувала акцію, під час якої четверо школярів – майбутні абітурієнти спеціальності «Комп’ютерні науки» отримали дисконтні ваучери. Згідно з умовами акції, власник ваучера в разі зарахування на контрактну форму навчання та успішного складання першої екзаменаційної сесії у другому семестрі 2017-2018 навчального року отримає знижку на оплату за навчання в розмірі вартості одного місяця.

Таким чином кафедра інформатики та кібернетики мотивує студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» відповідально ставитися до навчання. Бажаємо хлопцям скористатися наданим шансом!

Author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *