СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІЗ МАТЕМАТИКИ В PREZI ТА ВИКОРИСТАННЯ QR-КОДІВ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ УЧНІВ

25 жовтня 2017 р. в МДПУ імені Богдана Хмельницького на факультеті інформатики, математики та економіки відбувся семінар у межах методичної майстерні педагога нової української школи «СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІЗ МАТЕМАТИКИ В PREZI ТА ВИКОРИСТАННЯ QR-КОДІВ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ УЧНІВ».

Семінар викликав жвавий інтерес серед учителів м. Мелітополя, Мелітопольського, Якимівського, Приазовського та Михайлівського районів – було зареєстровано понад 50 учасників семінару. З вітальним словом до вчителів звернувся ректор університету А.М. Солоненко. Декан факультету інформатики, математики та економіки П.В. Бєльчев представив план роботи та інформував про успіхи викладачів факультету у створенні сучасних засобів навчання та впровадженні інформаційних технологій в освітній процес.

Викладачі кафедри математики та фізики педагогічного університету О.В. Стрілець та Ю.М. Сюсюкан доповіли про впровадження сучасних інформаційних технологій у практику викладання математики в освітніх закладах.

Практика створення презентацій за допомогою програми Рrezi (доповідач Т.І. Таблер) зумовила жваве обговорення раціональних прийомів створення сучасних дидактичних засобів навчання. Учителі математики висловили свої думки щодо можливостей використання цих засобів для ефективної організації навчального процесу.

З великим інтересом присутні сприйняли повідомлення про організацію контролю знань за допомогою QR-кодів (доповідач О.М. Атаманчук). Після повідомлення теоретичних відомостей учителі апробували представлену систему та впевнилися в перевагах такої організації поточного контролю знань учнів. Випускниця університету – учитель ЗОШ №7 м. Мелітополя Ю.М. Шматко – розповіла про вдалий досвід використання цього засобу у власній викладацькій практиці.

Під час підбиття підсумків семінару присутні висловили бажання використовувати такі сучасні засоби навчання в навчальному процесі. Педагоги Мелітопольського району мають намір пройти навчання за сертифікаційною програмою викладачів університету «Педагогічний програмний засіб «Конструктор інтерактивних плакатів».

Author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *